Yurtdışı Eğitim Programı Yaz Okulu

Yurtdışı Eğitim Programı Yaz Okulu

Ebeveynler okulların kapandığı ve yaz tatilin başladığı dönemde çocuklarının tatillerini daha aktif ve verimli geçirebilmeleri adına yurtdışı yaz okullarını tercih etmektedirler. Böylece öğrenciler erken yaşta yurtdışı deneyimine sahip olacakları gibi, farklı kültürleri keşfetmeyi de genç yaşta öğrenirler. Farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinip, bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan sıra dışı bir yaz okulu tecrübesi sahibi olurlar. Erken yaşta kazanılacak bu tecrübe öğrencinin kişisel gelişimi, kendine olan güveni ve olaylara bakış açısını etkilemektedir. 8-17 yaş aralığındaki birçok öğrenci bu deneyimi yaşamaktadır. Belki ilk defa çocuklarından ayrı kalacak aileler, çocuklarının kişisel sorumluluk duygularının gelişmesine fırsat tanımış olacaklar. Bu adım ne kadar erken atıldıysa kazanımları o kadar fazla olacaktır. Sadece yabancı dil gelişimiyle ilgili değil aynı zamanda kişisel gelişimi için de çocuk açısından fazlaca önem taşımaktadır.

Öğrencilerimiz yaz okulu programlarına hem bireysel olarak hem de London English Academy tarafından organize edilen yaz okulu gruplarına dâhil olarak katılabilirler. London English Academy danışmanlarının önderliğinde 28 Haziran-12 Temmuz 2020 tarihleri arasında Londra’da ve Brighton’da gerçekleştirdiğimiz London English Academy Yaz Okulu Grup Programlarının detayları şu şekilde idi;

– Tüm eğitimler deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir.
– Haftada 20 ders, 45 dakikalık dersler yapılmaktadır.
– Okulun ilk günü yapılan seviye tespit sınavıyla öğrencilerin sınıfları belirlenmektedir.
– Sınıflarda en fazla 15 öğrenci bulunmaktadır.
– Dersler ağırlıklı olarak iletişim becerisini geliştirmek üzere kurgulanmıştır.
– Konaklama konusunda hassas olan velilerimizin içinin rahat etmesi amaçlanarak konaklamayla ilgili de detaylardan bahsetmek isteriz;
– Öğrencilerimiz tek kişilik ve içerisinde banyo bulunan yurt odalarında konaklamaktadır.
– Tüm odalarda yatak, dolap, masa ve sandalye bulunmaktadır.
– Odalar haftalık olarak temizlenmektedir.
– Öğrencilerimize program kapsamında günde 3 öğün yemek sunulacaktır. Yemeklerde helal ve vejetaryen seçenekleri bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz yaz okulu programlarına hem bireysel olarak hem de London English Academy gruplarına dahil olarak katılabilirler. London English Academy danışmanlarının önderliğinde 28 Haziran-12 Temmuz 2020 tarihleri arasında Londra’da gerçekleştirdiğimiz Yaz Okulu Grup Programları’nın detaylar için London English Academy Yaz Okulu Grupları linkine tıklayınız.

2021 yazında pandemi sebebiyle Yaz Okulu grup programları düzenlenmemiştir. 2022 yılı programlarımız için sayfamızı takip edebilirsiniz.

London English Academy Yaz Okulu Grup Programlarımızda öncelik öğrencilerimizin güvenliği, konforu ve kaliteli hizmet almalarıdır. Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, Malta, İtalya ve Kanada olmak üzere birçok ülkede yaz okulu organizasyonları bulunmaktadır. Ebeveynler ve öğrenciler beklenti ve tercihlerine göre istediklerine karar verebilirler. Tüm yaz okulları öğrencilerin dil seviyelerini geliştirirken birçok sosyal aktivite imkânı sunmaktadır. Öğrenciler eğlenirken öğrenecek ve kendilerini hem akademik hem de sosyal açıdan geliştireceklerdir. Yaz okulu programlarına öğrenciler tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler. Aile & Çocuk Yaz okulu programlarımızla ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Farklı yaş gruplarına göre hazırlanmış olan kurslar öğrencilerin kendilerini daha rahat hissetmelerini ve birbirleriyle kolaylıkla kaynaşmalarını amaçlamaktadır. Yaz okullarında konaklama özellikle öğrencilerin genç yaş grubu olmalarının vermiş olduğu hassasiyetle kontrol altında tutulup, seçimlerde tüm ihtiyaçlar ve olanaklar düşünülmektedir. Yaz okulu programları kapsamında öğrenciler dil eğitimi + aktivite şeklinde programlara katılabilecekleri gibi, tematik ya da akademik yaz okulu programlarına da katılabilirler. Tematik yaz okulu programları için Rustic Pathways sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Rustic Pathways gençlerimizi kumsalları çöplerden arındırma, köy insanlarına yardım, yunusların korunması için teknikler ve muhtaç çocuklara yardım etme gibi sosyal sorumluluk projelerine dâhil ederek, gençlerimize hem unutulmaz, hem de özgeçmişlerine çok yakışacak bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Yurtdışında dünya üniversite sıralamalarında çok üst seviyede bir üniversitede okumak isteyen lise öğrencileri hazırlıklarına çok erken yaşlarda başlaması gerekmektedir. Pre-College programlarıyla her yıl yüzlerce öğrenci İngiltere, Amerika ve Kanada’nın en iyi üniversitelerinin bünyesinde hem akademik dersler alıp hem de öğrenciler için özel hazırlanmış gezi ve aktivite programlarına katılarak liseden üniversiteye geçiş sürecinde çok büyük bir deneyim kazanmaktadırlar. Akademik Yaz Okulları sayfamızı inceleyerek bu tarz programlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Başvuru süreçleri, güncel başvuru tarihleri, ücretleri ve planlamasıyla ilgili 14 şubemizden biriyle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yaz okulu programları kapsamında öğrenciler dil eğitimi + aktivite şeklinde programlara katılabilecekleri gibi, tematik ya da akademik yaz okulu programlarına da katılabilirler.

Tematik yaz okulu programları için Rustic Pathways sayfamızı inceleyebilirsiniz. Rustic Pathways gençlerimizi kumsalları çöplerden arındırma, köy insanlarına yardım, yunusların korunması için teknikler ve muhtaç çocuklara yardım etme gibi sosyal sorumluluk projelerine dahil ederek, gençlerimize hem unutulmaz, hem de özgeçmişlerine çok yakışacak bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Yurtdışında dünya üniversite sıralamalarında çok üst seviyede bir üniversitede okumak isteyen lise öğrencileri hazırlıklarına çok erken yaşlarda başlaması gerekmektedir. Pre-College programlarıyla her yıl yüzlerce öğrenci İngiltere, Amerika ve Kanada’nın en iyi üniversitelerinin bünyesinde hem akademik dersler alıp hem de öğrenciler için özel hazırlanmış gezi ve aktivite programlarına katılarak liseden üniversiteye geçiş sürecinde çok büyük bir deneyim kazanmaktadırlar. Akademik Yaz Okulları sayfamızı inceleyerek bu tarz programlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Franchise Başvuru