• info@londonenglishacademy.com
  • 0212 880 95 55
RUSÇA DERSİ
RUSÇA DERSİ
RUSÇA DERSİ

Rusça Kursu

260 milyon kişi tarafından konuşulan bir dil olan Rusça, dünya çapında en yaygın 4. dildir. Rusya ve Türkiye ticari ve sosyal ilişkileri gelişen iki büyük komşu ülkedir. Bu büyük coğrafyada çalışan inşaat mühendisleri, iş insanları, sıklıkla iş gezilerine çıkan üst düzey yetkililer, turizm profesyonelleri! AmericanLIFE Dil Okulları, Linguafolio çerçevesinde Rusçayı da özel dersler ve grup dersleri halinde öğrenebilir, doğuya ve batıya açılan geniş bir vizyona kısa sürede erişebilirsiniz.


Güçlü bir dil, o dili konuşan devletin gücüyle güçlenir. Dünyanın en güçlü devletleri listesinde ilk sıralarda kendisine yer bulmayı başaran Rusya’nın konuştuğu dil olan Rusça’nın da bu bağlamda çok güçlü ve geniş kitleler tarafından kullanılan bir dil olduğu söylenebilir. Dünyanın yüz ölçümü olarak en geniş topraklara sahip olan ve bir dev ülke olarak gösterilen Rusya, pek çok coğrafyada etki alanına sahiptir. Bu durum, dünya genelinde sayısı milyarları bulan insanın Rusça konuşmasına neden olmaktadır. Siz de bu milyarlarca insanın arasına katılmak istemez misiniz? Rusça öğrenmek, size dünya genelinde pek çok kapının açılmasını sağlayacaktır. Öyle ki, Rusça dilini öğrenerek dünya genelinde hemen her ülkede iş imkanı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Rusya veya Rusça konuşulan bir ülkeye gitme hedefiniz varsa, o ülkede rahat bir şekilde yaşamak ve insanlarla iletişim kurmak için de Profesyonel Rusça Kursu almanız çok önemlidir.


Rusça, bildiğiniz üzere Latin alfabesini değil, kendine özgü yapısı bulunan bir alfabe kullanmaktadır. Bu durum, Rusçayı, bizim gibi Latin alfabesine ve harflerine alışkın kişiler için, daha zor öğrenilen bir dil olarak kılmaktadır. Bunu aşmanın başlıca yolu, Rusça eğitimini en iyi şekilde almanızdır. Rusçayı öğrenmek istiyorsanız, bu dili öğretme konusunda dünya çapında kendini kanıtlamış kurslar ve öğretmenlerden eğitim almanız, onlardan her an destek alarak çalışmalarınızı sürdürmeniz gerekmektedir. İşte American Life Rusça kurslarının Rusça dil eğitim programları, sizlere bu olanakları en iyi şekilde sunmaktadır. Dünya çapında başarılar kazanmış ve kendisini ispatlamış Rusça dil öğretimi kadrosuyla kursiyerlerine en iyi eğitimi sunmayı kendine amaç edinmiş olan American Life kursları, Rusça öğrenmek isteyenlere her an, Türkiye genelindeki sayısız şubesiyle hizmet vermektedir. Siz de hemen iletişim sayfasından American Life ile hızlı şekilde iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.
Rusça öğrenmenin yanında Almanca Kursları öğrenmek ve Almanca dili hakkında da bilgi almak isterseniz blog sayfamızı ve programlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: rusça kursu, rusça öğrenme, rusça özel ders