TÖMER

TÖMER

London English Academy olarak Türkiye’nin ana dili olan Türkçeyi dünyanın çeşitli yerlerinden gelen öğrencilerimize en iyi en yeni ve en çağdaş metotlarla öğretmekteyiz. Eğitimlerimiz Avrupa dil kriterlerinde belirtilen esaslara göre iletişim ve öğrenen odaklı olarak yapılmaktadır.

Türkçeyi öğretim odaklı kullandığımız kitaplar ise A1-A2 temel, B1-B2 orta, C1-C2 ileri seviyeler olmak üzere toplam 6 kitaptan oluşmaktadır. Kullandığımız bu kitapların her birinde 6 ünite bulunmaktadır. Her bir ünitede ise farklı dilbilgisi ve kelimeler ile çeşitli aktivitelere yer verilmiştir. Üniteler içerisinde okuma, yazma, konuşma, dinleme, dilbilgisi gibi etkinlikler vardır. Bununla birlikte her bir ünite sonunda ünite ile ilgili kelimeler bulunmaktadır. Ünite sonlarındaki bu kelimelerin öğretimi çeşitli oyun, aktivite ve kelime çalışmaları ile desteklenmektedir. Ayrıca ünite sonunda öğretilen dilbilgisi konularının tekrarı da alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından genel tekrar şeklinde anlatılmaktadır.

LONDON ENGLISH ACADEMY OLARAK,

Kursumuzda İstanbul üniversitesi dil merkezi tarafından hazırlanan Türkçe öğretim seti kullanılmaktadır.
8-12 kişilik sınıflarda hafta sonu ve hafta içi grupları olmak üzere ders verilir.
Derslerimiz alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından anlatılmaktadır.
Derslerimizde speaking, writing, reading ve listening bölümleri ile dört temel dil becerisi kazandırılır.
Temel, orta ve ileri öğretim programlarından sonra Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Türkçe yeterlilik sertifikası verilir.

Franchise Başvuru